Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy
strona główna
 • Zaproszenie

  2, September 2013


  Instytut Dziedzictwa Kruszwicy zaprasza na wojewódzką inaugurację Europejskich Dni Dziedzictwa.

  Czytaj więcej
 • Pierwsza wolontariuszka naszej organizacji

  20, July 2013

  Agata Marzec, wolontariuszka Instytutu Dziedzictwa Kruszwicy, rozpoczęła 9-miesięczny pobyt na Teneryfie w ramach wolontariatu europejskiego EVS.

  Czytaj więcej
 • Konsultacje w Urzędzie Marszałkowskim

  8, July 2013

  28 czerwca br. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu odbyło się spotkanie z udziałem przedstawicieli organizacji pozarządowych w ramach konsultacji społecznych projektu strategii rozwoju województwa do roku 2020.

  Czytaj więcej
 • Instytut Dziedzictwa Kruszwicy Przyjacielem MOW

  6, July 2013

  Cieszymy się, że Instytut Dziedzictwa Kruszwicy dołączył do grona Przyjaciół Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego dla Dziewcząt im. Polskich Olimpijczyków w Kruszwicy. 

  Czytaj więcej
 • Czy będą płatne staże i miejsca pracy?

  24, June 2013

  Instytut Dziedzictwa Kruszwicy reagując na rosnące w Kruszwicy bezrobocie, które jest poważnym problemem dla wielu kruszwickich rodzin, podjął starania o realizację projektu służącemu wsparciu osób pozostających bez zatrudnienia.

  Czytaj więcej
 • Konferencja naukowa w Kruszwicy

  23, June 2013

  Członkowie Instytutu Dziedzictwa Kruszwicy uczestniczyli w konferencji naukowej pt. "Z dziejów Kruszwicy i jej okolic w okresie średniowiecza" zorganizowanej przez Urząd Miejski w Kruszwicy.

  Czytaj więcej
 • Dzień Dziecka ... po strażacku

  23, June 2013

  Uczestnicy międzynarodowego projektu realizowanego przez Instytut Dziedzictwa Kruszwicy uczestniczyli w Dniu Dziecka ... po strażacku w Ostrówku nad Gopłem.

  Czytaj więcej
 • Wyjazd edukacyjny "Śladami Szlaku Bursztynowego"

  22, June 2013

  Dzięki dofinansowaniu ZT Kruszwica SA ponad 20-osobowa grupa uczniów kruszwickich szkół ponadgimnazjalnych mogła wybrać się razem z uczestnikami międzynarodowego projektu realizowanego przez Instytut Dziedzictwa Kruszwicy, by poznawać Szlak Bursztynowy.

  Czytaj więcej
 • Wykład o historii Szlaku Bursztynowego

  20, June 2013

  17 czerwca br. w salce konferencyjnej PTTK w Kruszwicy odbył się wykład edukacyjny pt. Poznajemy Szlak Bursztynowy, który wygłosił Piotr Olubiński, absolwent historii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, kierownik kruszwickiej placówki Caritas. Zadanie było współfinansowane ze środków Gminy Kruszwica.

  Czytaj więcej
 • On the Amber Road: Following the Ancient Trade Route

  13, June 2013

  Instytut Dziedzictwa Kruszwicy w dniach 25 maja-04 czerwca br. realizował w Kruszwicy projekt "On the Amber Road: Following the Ancient Trade Route" przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej w ramach programu "Młodzież w działaniu".

  Czytaj więcej

Instytut Dziedzictwa Kruszwicy

ul. Rybacka 22

88-150 Kruszwica

 

 


Losowe zdjęcie

Przed autokarem NKA

Człowiek - najlepsza inwestycja!

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego