Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy
strona główna
 • Jak uczyć przedsiębiorczości i promować ES?

  3, November 2013

  W Wyższej Szkole Gospodarki w Inowrocławiu Instytut Dziedzictwa Kruszwicy zorganizował konferencję poświęconą roli edukacji nieformalnej i pozaformalnej w nauczaniu przedsiębiorczości i promocji ekonomii społecznej.

  Czytaj więcej
 • Forum medialne w Inowrocławiu

  2, November 2013

  Dorota Pronobis, prezes Instytutu Dziedzictwa Kruszwicy uczestniczyła w Forum medialnym zorganizowanym przez uczniów II Liceum Ogólnokształcącego w Inowrocławiu w ramach edukacyjnego Programu Komendy Głównej Policji "Profilaktyka a Ty"

  Czytaj więcej
 • Samorządowe Oskary

  16, October 2013

  13 października br. w Muzeum Kolekcji im. Jana Pawła II Fundacji Janiny i Zbigniewa Porczyńskich w Warszawie miała miejsce uroczystość wręczenia Nagród im. Grzegorza Palki, nazywanych potocznie Samorządowymi Oskarami.

  Czytaj więcej
 • Projekt w Chorwacji

  15, October 2013

  Radosław Stanek z Polanowic uczestniczył w projekcie w Chorwacji w ramach programu "Młodzież w dzialaniu". Oto jego wspomnienia.

  Czytaj więcej
 • Pełna moc możliwości

  6, October 2013

  Tym wszystkim, którzy zastanawiają się, czy warto w życiu realizować marzenia, jak rozwijać się zawodowo i stać się człowiekiem sukcesu, polecamy wykład Jacka Walkiewicza, który obecnie podbija sieć.

  Czytaj więcej
 • Druga relacja wolontariuszki

  5, October 2013

  Agata Marzec, wolontariuszka Instytutu Dziedzictwa Kruszwicy, absolwentka ekonomii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, dzieli się z nami swoimi wrażeniami z pobytu na wolontariacie EVS w ramach programu "Młodzież w działaniu", na który została wysłana przez nasze Stowarzyszenie.

  Czytaj więcej
 • Poznajemy angielskie wzorce

  29, September 2013

  Uczestnicząc w seminarium Janus 2013 w Anglii, przedstawiciele Instytutu Dziedzictwa Kruszwicy mieli okazję poznać angielski model pracy, standardy British Counsil oraz nawiązać międzynarodowe kontakty.

  Film z seminarium: https://vimeo.com/76209405

  Czytaj więcej
 • Ważna jest otwartość i współpraca

  28, September 2013

  Wiele uwagi poświęcono nawiązywaniu kontaktów biznesowych i poszukiwaniu płaszczyzn współpracy podczas konferencji "Polski eksport: podbój nowych rynków", która odbyła się 26 września br. w Hotelu City w Bydgoszczy.

  Czytaj więcej
 • Europejskie Dni Dziedzictwa w Kruszwicy

  18, September 2013

  Członkowie Instytutu Dziedzictwa Kruszwicy aktywnie włączyli się w organizację wojewódzkiej inauguracji  Europejskich Dni Dziedzictwa w Kruszwicy.

  Czytaj więcej
 • Oferta dla osób poszukujących pracy

  18, September 2013

  Instytut Dziedzictwa Kruszwicy zaprasza na spotkanie osoby poszukujące pracy.

  Czytaj więcej

Instytut Dziedzictwa Kruszwicy

ul. Rybacka 22

88-150 Kruszwica

 

 


Losowe zdjęcie

Przed autokarem NKA

Człowiek - najlepsza inwestycja!

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego