Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy
strona główna

Młodzieżowy Inkubator Przedsiębiorczości zakończony

12, December 2014

Dzisiaj odbył się panel dyskusyjny kończący realizację przez Instytut Dziedzictwa Kruszwicy projektu pn. Młodzieżowy Inkubator Przedsiębiorczości Społecznej dofinansowanego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej - Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2014.

Spotkanie odbyło się w Pałacu w Kobylnikach z udziałem uczestników i zaproszonych gości - uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kazimierza Wielkiego w Kruszwicy, Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kruszwicy oraz Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kobylnikach, członków naszego stowarzyszenia, pracowników ZT Kruszwica SA, trenerów i wolontariuszy EVS z Francji, Hiszpanii i Włoch. 

Podczas spotkania podsumowaliśmy realizację projektu. Podzieliliśmy się zdobytą wiedzą i doświadczeniami. Dyskutowaliśmy nad możliwościami i ograniczeniami rozwoju przedsiębiorczości społecznej przez młodych kruszwiczan w lokalnym środowisku. Zaprezentowaliśmy prace powstałe podczas warsztatów praktycznych. Wspólnie śpiewaliśmy też kolędy.

wróć do listy wpisów

Instytut Dziedzictwa Kruszwicy

ul. Rybacka 22

88-150 Kruszwica

 

 


Losowe zdjęcie

Przed autokarem NKA

Człowiek - najlepsza inwestycja!

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego