Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy
strona główna

Nauka trudnej sztuki zarządzania

26, May 2015

Niestety, już ostatnie szkolenie odbyło się w Kruszwicy w ramach 3. edycji projektu pn. Kujawsko-Pałucki Inkubator Przedsiębiorczości Społecznej. Dotyczyło zarządzania. 

Zajęcia prowadziła Marzena Bogdanowicz, dyrektor Centrum Kształcenia Podyplomowego i Szkoleń Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy. Szkolenie dotyczyło zarządzania w podmiotach ekonomii społecznej, jednakże dawało możliwość pozyskania wiedzy i umiejętności przydatnych w życiu zawodowym i prywatnym, co potwierdzają wypowiedzi uczestników.  

Agnieszka Szałczyńska: Biorąc udział w szkoleniu, chciałam pogłębić swoją wiedzę na temat kontaktu z ludźmi. I mi się to udało. Zajęcia pokazały, że rozmowa z drugim człowiekiem to skomplikowany proces, składający się z wielu czynników. Nauczyłam się jak panować nad gestami i zachowaniem, aby mieć wpływ na to, jak postrzegają mnie inni. Takie szkolenie na pewno zaprocentuje w przyszłości, szczególnie podczas rozmów biznesowych, w których będę uczestniczyć.

Kamil Kiliański: W przyszłości mam zamiar pracować z ludźmi, więc informacje pozyskane podczas szkolenia pomogą mi w zdobywaniu oraz zatrzymywaniu klientów i kontrahentów.

wróć do listy wpisów

Instytut Dziedzictwa Kruszwicy

ul. Rybacka 22

88-150 Kruszwica

 

 


Losowe zdjęcie

Przed autokarem NKA

Człowiek - najlepsza inwestycja!

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego